KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15207309
nr 1520 7309
Teckning
Alexander Wetterling. Monogramsignerad AC, "1843", torgscen. Bildmått: 15x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 21:15:49
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr